Засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сартанської громади

Дата: 24.10.2023 12:02

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сартанської громади. На розгляд комісії було подано 10 заяв. Ці родини опинились в складних життєвих обставинах та потребують підтримки в наданні одноразової грошової матеріальної допомоги від Сартанської селищної військово- цивільної адміністрації. За результатами розгляду наданих пакетів документів було прийнято 9 позитивних рішень щодо надання матеріальної допомоги.

Згідно розпорядження керівника Сартанської селищної ВЦА , допомога надається з таких причин:

- скрутне матеріальне становище сім’ї заявника або тимчасова втрата працездатності заявника та членів його сім’ї, загибель під час війни одного з членів сім’ї, непередбачувані матеріальні витрати для подолання інших обставин під час дії воєнного стану або у разі стихійного лиха;

- у разі тривалого лікування, проведення або планових показниках до хірургічного втручання, реабілітації, протезування, які потребують значних матеріальних витрат заявника або члена його сім’ї.

Продовжуємо допомагати мешканцям Сартанської громади.