Щотижнева робоча нарада

Дата: 06.11.2023 13:51

Сьогодні, 6 листопада, під головуванням керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександра КУРКЧИ, пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів.

На порядок денний обговорення винесено питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади із числа захисників і захисисниць України; новорічних подарунків; бюджету громади; кадрових питань та декларування співробітників ВЦА.

Особливо увагу звернули на питання соціального житла незахищеним верствам населення Сартанської громади.

У результаті обговорення ухвалено рекомендації з кожного питання та були надані відповідні протокольні доручення на поточний тиждень.

На завершення наради Олександр КУРКЧИ побажав усім гарного дня та плідного тижня!

Працюємо й надалі, задля наближення Перемоги!