Подяка партнерам

Дата: 08.11.2023 13:55

☝️Сартанська ВЦА продовжує щомісячно допомагати мешканцям Сартанської громади, які мають статус ВПО та перебувають на підконтрольній території України!

Ми хотіли б щиро подякувати нашим партнерам Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), Руки милості Волонтерський штаб захисту України, Великокучурівська об'єднана громада, Маріупольська Районна Державна Адміністрація та Нова пошта. Завдяки Вам, більше 4️⃣0️⃣0️⃣ сімей нашої громади мають можливість завжди вчасно отримувати продуктові та гігієнічні набори, памперси, дитячі речі та ін. Ваші зусилля та внесок допомагають полегшити життя багатьом мешканцям Сартанської громади. Адже гуманітарна допомога є вкрай необхідною для ВПО, вона дає людям відчуття підтримки та захищенності.

🤝Продовжуємо тримати гуманітарний фронт! Ми впевнені, що разом з нашими партнерами, ми зможемо зробити ще більше для нашої громади.

Дякуємо всім, хто долучається до цієї благородної місії!

💙💛Тільки об'єднавшись, ми зможемо досягти більшого