Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 13:56

📅9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Цей день створений для того, щоб підкреслити роль і внесок працівників культури у формування ідентичності нації та підтримки творчого потенціалу. Вони втілюють історію, традиції та духовні цінності через різноманітні форми мистецтва.

Це не лише свято творчих людей, а й визначення того, як важливо їхнє завдання для нашої культурної спадщини.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Ваш внесок у збереження та розвиток нашої культурної спадщини – надзвичайно важливий!

Щиро дякуємо Вам, за Вашу працю, за те, що навіть у такі важкі часи, ви тримаєте культурний фронт України!

Натхнення Вам, та найскорішої Перемоги!