90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років

Дата: 25.11.2023 10:00

Цього року, 25 листопада Україна відзначає 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років , який забрав життя мільйонів українців. Штучно створений голод , акт геноциду українців став найбільшою трагедією за всю нашу історію .

Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

🕯Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів!

Закликаємо всіх жителів Сартанської громади у цей день о 16.00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання, а також засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

🕯Українці пам’ятають!