Подяка Новій Пошті

Дата: 28.11.2023 13:23

☝Гуманітарна допомога є невід'ємною складовою нашого суспільства, особливо зараз, в умовах російської агресії, мешканці нашої громади потребують гуманітарної підтримки.

Одним із найважливіших аспектів гуманітарної допомоги є швидка та ефективна доставка необхідних посилок до місць їхнього призначення. У цьому нам допомагають нашi постійнi партнери @Нова пошта Nova Poshta Humanitarian Gumanitarian. 📦Вони надають безкоштовну доставку гуманітарної допомоги мешканцям Сартанської громади, які знаходяться у різних куточках України.

Нова пошта @novaposhta_humanitarian незмінні союзники у цій важливій справі. Їх професіоналізм та готовність допомогти в доставці - неоціненні. Їхні зусилля забезпечують швидку та безперешкодну передачу гуманітарної допомоги тим, хто найбільше потребує цієї підтримки.

🤝Висловлюємо щирі слова подяки нашим постійним партнерам за неоціненну підтримку, яку ми так потребуємо !

💙💛 Разом – ми здатні на більше!