Дата: 01.12.2023 09:02

📅 1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.

Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – підвищити рівень обізнаності населення про епідемію СНІДу, привернути уваги громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з найглобальніших проблем людства. Також цей день вважають Днем пам’яті жертв цього захворювання.

☝Згадувати про ВІЛ-позитивних людей ми повинні не лише 1 грудня, в день, визначений світовою громадськістю як день боротьби з епідемією ВІЛСНІД. Ми повинні пам’ятати про те, що цим людям щодня потрібна наша допомога, співчуття, підтримку, розуміння. Дискримінація людей, які живуть з ВІЛ, тільки на підставі того, що вони є носіями вірусу, - це порушення прав людини!