День Збройних сил України!

Дата: 06.12.2023 12:23

6 грудня наша держава відзначає важливе державне свято - День Збройних сил України!🇺🇦

Збройні сили України – це армія сильних, мужніх та відважних захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє. Щоденним героїзмом та професійністю вони вражають весь світ.

Шановні військовослужбовці!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Ви мужньо проходите через всі випробування, які трапляються на вашому шляху, гідно протистоїте окупанту та звільняєте наші землі від ворога! Саме ви творите нову історію нашої країни! Пишаємося кожним захисником України. Ви — незламні герої!

Вклоняємося перед кожним, хто зараз ціною власного життя і здоров’я боронить нашу державу та виборює майбутнє для українського народу! Віримо у вашу силу і незламність!

Шана та світла пам’ять всім Героям, які віддали найцінніше - своє життя за оборону нашої Незалежності!

🇺🇦Слава Збройним Силам! Слава Україні!