Співпраця з @Нова пошта

Дата: 11.12.2023 11:29

Завдяки співпраці з @Нова пошта, мешканці Сартанської громади, які мають статус ВПО, отримують всю необхідну гуманітарну допомогу швидко та безкоштовно.

📆Кожного місяця, отримана допомога, є неоціненною у складний для нас час, особливо на передодні новорічних свят, коли кожен мешканець громади, знаходиться далеко від рідного дому. Ця допомога не лише забезпечує основні потреби наших мешканців, а й підтримує їхню віру в краще майбутнє.

☝️Ми віримо в силу спільної підтримки та продовжуємо працювати над тим, щоб забезпечити кожного жителя Сартанської громади найнеобхіднішим. Разом ми здатні на багато, і підтримка @Нова пошта, надає нам впевненості в цьому процесі.

🤝Дякуємо за стабільну підтримку та надійну співпрацю!