Привітання керівника Сартанської громади Олександра КУРКЧИ з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 06:44

Фото без описуШановні мешканці Сартанської громади!
Широ вітаю вас з Різдвом Христовим!
У ці важкі часи, коли серед нас багато випробувань і невизначеності, Різдво стає символом надії та віри у краще майбутнє, адже це свято -  завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів.
Саме у цей час ми, як громада, повинні стояти пліч-о-пліч, підтримувати та надихати один одного. Нехай Різдвяна зірка освітить шлях у нашій спільноті, даруючи нам силу та впевненість у нашій спроможності подолати будь-які труднощі.

Цього року ми вдруге відзначаємо це свято в умовах війни, багато з нас знаходяться у різних куточках України та світу, але ми не повинні забувати
про те, що справжня сила нашої громади полягає в єдності! Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки!

Нехай свято Різдва принесе нам всім тепло рідних сердець, дарує віру у краще майбутнє та найшвидшої перемоги!
З Різдвом Христовим, дорогі друзі!

З найкращими побажаннями,
Олександр КУРКЧИ!