Солодкі подарунки для дітей Сартанської громади!

Дата: 25.12.2023 13:04

Фото без опису🌲Цього року, на новорічні свята , діти Сартанської громади отримали чудові солодкі подарунки від Сартанської ВЦА та Фонд Ріната Ахметова!

Кожен подарунковий набір був сповнений теплом і натхненням, адже кожен маленький дарувальник має право на магію свята. Ще більше радості приносить нам те, що завдяки @Нова Пошта @novaposhta_humanitarian ми змогли відправити ці посилки абсолютно швидко, безкоштовно та своєчасно!

☝️Дуже вдячні постійним партнерам Фонд Ріната Ахметова та Нова Пошта Nova Poshta Humanitarian , за підтримку та допомогу, завдяки якій ми змогли зробити ці свята особливими для дітей нашої громади.

☺️ Нехай ці свята принесуть щастя та тепло вашим родинам і близьким!