Перша у 2024 році робоча нарада, яку провів керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ

Дата: 02.01.2024 10:57

Сьогодні відбулася перша у 2024 році робоча нарада, яку провів керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ з керівниками структурних підрозділів Сартанської ВЦА.

Керівник озвучив присутнім всі стратегічні напрямки діяльності військово- цивільної адміністрації на поточний рік - підтримка обороноздатності, соціальне житло, соціальний захист та підтримка евакуйованого населення, гуманітарна допомога, надання послуг адміністративного характеру, підвищення якості загальної, середньої та позашкільної освіти, подальша діяльність, направлена на розробку та адаптацію Плану першочергових після деокупаційних дій, відкриття багатофункціонального простору – хабу в м. Львів.

Були надані відповідні доручення, заслухані плани та напрямки діяльності кожного структурного підрозділу Сартанської ВЦА.