Підтримка військовослужбовців

Дата: 27.12.2023 11:04

Постійна підтримка наших військовослужбовців важлива, як ніколи. Особливо, в новорічні свята, коли кожен Захисник знаходиться далеко від дому та рідних.

Сартанська військово-цивільна адміністрація разом з Маріупольська Районна Державна Адміністрація , напередодні новорічних свят передали нашим Захисникам ліки, продукти харчування, окопні свічки, які були виготовлені на базі Центр підтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу" та подарунки, які приготували діти Сартанської громади.

Також були відправлені смаколики, які мешканці територіальних громад Маріупольського району передавали нам в межах новорічної акції для Захисників та Захисниць "Новорічний пакунок".

Завдяки підтримці Нова Пошта, подарунки були швидко та вчасно відправлені нашим воїнам!

Наш обов’язок - бути згуртованими та допомагати Збройним Силам вистояти і перемогти.

Разом ми – сила! І тільки разом ми переможемо!

Слава Україні!