До уваги мешканців Сартанської громади!

Дата: 07.01.2024 14:11

☝️До уваги мешканців Сартанської громади!

Доводимо до Вашого відома, що в Івано-Франківську працює державний центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю "Донбас-Прикарпаття". Його створили на базі релокованого з Краматорська реабілітаційного центру. Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас-Прикарпаття» продовжує надання якісних реабілітаційних послуг наступним категоріям осіб:

🔹 особам з інвалідністю;

🔹 дітям з інвалідністю;

🔹 Захисникам та Захисницям, які отримали важкі поранення та травми;

🔹 цивільним особам, які постраждали внаслідок військової агресії.

➖ Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

➖ Центр володіє потужною матеріально-технічною базою, медичним та спортивним обладнанням, яке необхідне для забезпечення комплексу реабілітаційних послуг медичного призначення при патологічних змінах, поліпшення трофічних процесів, відновлювальної терапії, досягнення найкращого ефекту в лікуванні будь-якого захворювання при найменшому навантаженні на організм пацієнта.

Центр комплексної реабілітації для осіб з

інвалідністю «Донбас» включений до Переліку реабілітаційних установ,

закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з

інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про