Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Врегульовано окремі питання зайнятості населення

Дата: 08.01.2024 20:49
Кількість переглядів: 38

Фото без описуВрегульовано окремі питання зайнятості населення

Як зазначає в.о. директора Маріупольського міського центру зайнятості Дар'я Вакулик ☝ 30 грудня набрала чинності постанова 📄 Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 №1390 https://t1p.de/463t5, якою були врегульовані окремі питання зайнятості населення.

🔸 Зокрема, збільшено 📈 з двох до трьох місяців загальну тривалість надання компенсації витрат роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених громадян та до 6 місяців – за працевлаштування переселенців з числа людей з інвалідністю.

🔹 Розмір компенсації відтепер залежить від розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня становить 7100 гривень, а з 1 квітня – 8000 гривень. Також встановлено граничний термін для подання заяви на призначення компенсації не пізніше 6 місяців із дня працевлаштування людини.

💼 Перелік необхідних для подання разом із заявою документів доповнений копією, де зазначена інформація про інвалідність працевлаштованої особи.

👉 Подати заяву на компенсацію за працевлаштування 🤝 внутрішньо переміщеної особи можна тут: https://t1p.de/dgozi

🔎 Ознайомитись із Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні можна тут: https://t1p.de/c2vh6

🖊 Докладно про інші зміни в питаннях зайнятості населення читайте в наших наступних публікаціях.

📲 За консультаціями звертайтеся до фахівців Маріупольського міського центру зайнятості за телефоном: 067-861-91-81, 067-590-79-90


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора