Підсумковий захід новорічних свят за звичаями та обрядами греків Приазов’я

Дата: 12.01.2024 13:56

Сьогодні, 12 січня, на базі Центру підтримки ВПО Маріупольського району "Серце Сходу" у м. Дніпро, пройшов підсумковий захід новорічних свят за звичаями та обрядами греків Приазов’я, організований Мангушською селищною радою спільно з Маріупольською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією.

Голова Маріупольської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Букрєєва, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр Куркчи, виконуючий обов'язки Мангушського селищного голови Володимир Матяш, голова Нікольської селищної ради Василь Мітько, т.в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Маріупольської міської ради Ірина Коробка, заступник начальника управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації Аліна Певна привітали учасників заходу та побажали багато приємних слів.

Захід проведений з метою збереження звичаїв зустрічі Нового року та традицій греків Надазов’я, які стали невід'ємною частиною їхнього життя та вражають своєю різноманітністю, унікальністю, що відображає багатошарову історію цієї культури та сприяє збереженню національного спадку. Також учасники заходу розповіли про традиції святкування Нового року за грецькими традиціями у своїх сім'ях, представлені страви грецької культури, які входять до обласного переліку нематеріальної-культурної спадщини та скуштували традиційний пиріг греків Надазов’я який має назву «Василопіта» та інші страви грецької культури.

Щиро вдячні нашим військовим за кожен новий ранок та за вашу сміливість і безстрашність!