День Соборності України!

Дата: 22.01.2024 14:15

Шановні мешканці Сартанської громади!

Сьогодні ми святкуємо День Соборності України!

Це один із найважливіших днів для нашої Батьківщини. Адже всю історію України, ми відстоювали право на соборність і свободу. І сьогодні, ми як ніколи, розуміємо про важливість єднання й спільної боротьби проти агресора, який вступив на нашу Землю!

Ми щиро віримо, що цілісність України, за яку віддавали життя тисячі борці в різні часи, а сьогодні наші Герої продовжують відстоювати її соборність - залишиться непорушною.

День Соборності України - це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. І сьогодні, наша єдність міцним ланцюгом оберігає нашу Україну!

Щиро вітаю всіх з цим великим святом та найшвидшої Перемоги!!

Разом – ми сила!

З повагою, Олександр Куркчи!