Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

VIII засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області

Дата: 26.01.2024 17:14
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

26 січня 2024 року відбулось VIII засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області під головуванням заступника керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації , керівниці Координаційного центру Юлії ПАНДАС.

Першим в цьому році засіданням було затверджено План – графік роботи Координаційного центру протягом 2024 року, розглянуто та прийнято в роботу презентацію начальника відділу діловодства та звернень громадян Юлія ЄРЕМЕНКО щодо оцінки потреб громадян, які постраждали від війни, евакуйовані / перемістились на територію України , підконтрольну Уряду та визначення пріоритетних напрямків для їх задовільнення. Також обговорено пропозиції щодо напрямів співпраці за результатами розгляду питань порядку денного.

Важливо зазначити, що членами Координаційного центру підтримано пропозицію голови Координаційного центру Юлії ПАНДАС щодо активного залучення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області в діяльність КЦ. З пропозиціями виступив Голова Ради ВПО Ігор БОГДАН.

Фото без опису

В засіданні активну участь брали наші багаторічні партнери – представники та представниці УВКБ ООН та ПРООН. Так, було обговорено ряд важливих проєктів та ідей, які покликані розширити спектр послуг для ВПО громади, підвищити ефективність та якість освітніх, соціальних, культурних послуг та відкрити можливості щодо участі в пілотному проекті Міністерства соціальної політики України. Дякуємо УВКБ ООН та ПРООН в особах пана Михайлі КАРЕЛІНА та пані Анжеліки СКОЧИЛІС за Ваші довіру, досвід, ідеї, співпрацю та залученість в процеси розвитку та підтримки громад !

Найбільш актуальною для всіх ВПО країни залишаються житлові питання. Для мешканців Сартанскої громади, які постраждали від війни, евакуйовані / перемістились на територію України , підконтрольну Уряду і сьогодні мають статус ВПО зазначена потреба є найбільш актуальною. Своїми враженнями від участі у Форумі Рад ВПО у м. Івано- Франківськ, під час засідання КЦ, поділились заступниця голови Ради ВПО Ірина КРАВЕЦЬ та начальник Відділ архітектури, містобудування та землевпорядкування– головний архітектор Микола ЗАЄЦЬ.

Обговорені ідеї, плани та співпрацю між партнерами та Сартанською територіальною громадою активно підтримують зі свого боку Маріупольська районна державна адміністрація та Донецька обласна державна адміністрація.

Ми вдячні всім нашим партнерам та друзям за небайдужість, партнерство та можливості змінювати умови та життя наших громадян на краще, особливо під час повномасштабної війни!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора