Нарада щодо проходження ідентифікації особам з числа внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 13.02.2024 15:09

Заступник керівника Сартанської військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС та т.в.о. начальника відділу соціального захисту населення Сартанської ВЦА Ірина КРАВЕЦЬ взяла участь в нараді з питань організації взаємодії, щодо проходження ідентифікації особам з числа внутрішньо-переміщених осіб.

Учасникам була донесена корисна інформація щодо проходження ідентифікації, а саме:

Як пройти ідентифікацію особисто; через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ; за допомогою відеоконференцзв’язку; у закордонній дипломатичній установі.