Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області

Навчання за програмою «Правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування»

Дата: 13.02.2024 15:26
Кількість переглядів: 16

13 лютого працівники Сартанської ВЦА взяли участь у навчанні за програмою «Правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування», організоване Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Учасники прослухали лекційну частину із прикладами та кейсами за наступними темами:

- загальні правила етичної поведінки публічних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування;

- значення корпоративної культури в державних інституціях;

- роль та особливості кодексів етичної поведінки.

Метою навчання було нагадати державним службовцям правила етичної поведінки. Адже від них залежить формування позитивної репутації державного органу в якому працюють держані службовці!

Пам’ятаймо - етика починається там, де перемагають правильні дії!