День Державного герба України!

Дата: 19.02.2024 12:10

19 лютого ми відзначаємо одне з головних свят нашої держави - День Державного герба України!

💛🩵 Герб України, з його блакитно-жовтим прапорцем, тризубом і левом, відображає багатовікову історію нашої країни та її незалежність. Особливо сьогодні, в умовах повномасштабної війни, цей день нагадує нам про важливість збереження національних символів, згуртовує нас навколо спільних цінностей та ідеалів, що складають основу нашої державності. Він нагадує нам про нашу історію, культуру та традиції, які ми зберігаємо для майбутніх поколінь.

Сьогодні тризуб об’єднує тисячі наших хлопців та дівчат ЗСУ, він зображений на шевронах наших захисників.

☝Пам’ятаємо, що ми нікому не дамо знищити та загарбати нашу

Україну, нашу незалежність!

🇺🇦 Слава Україні! Героям слава!