ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ! МАСКИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ

Дата: 27.02.2024 14:06

‼️ ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ! МАСКИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ ‼️

☝Шановні мешканці Сартанської територіальної громади призивного віку !

До Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації, а також на гарячий номер Контакт – центру громади надходять неодноразові звернення та запити про надання інформації та роз’яснень щодо призову , алгоритму дій при отриманні повістки від ТЦК, отримання гуманітарної, психологічної та матеріальної допомоги для родин Захисників та Захисниць України, тощо.

☝Враховуючи такий запит та Ваші звернення, нагадуємо, що при Координаційному центрі на постійній основі з 2023 року діють робочі групи для вирішення проблемних питань – надаємо Вам інформацію про робочі групи зі звернень відносно призову, мобілізації, отримання допомоги.

Також нагадуємо, що Ви можете звернутись на номер Контакт–центру

📞0 800 33 25 20 озвучити Ваше питання, в будь якому разі ми відреагуємо та поспілкуємось з Вами!