​​​​​​​Відділ з питань надання адміністративних послуг Сартанської ВЦА інформує

Дата: 20.02.2024 10:23

Шановні мешканці Сартанської громади!

☝Відділ з питань надання адміністративних послуг Сартанської ВЦА інформує

При зверненні до нотаріусів для оформлення спадщини часто виникають питання, пов’язані з нотаріальними запитами.

Для відкриття спадкової справи, встановлення кола спадкоємців та видачі свідоцтва про право на спадщину нотаріусу необхідна інформація про реєстрацію місця проживання померлої особи, а також осіб, зареєстрованих разом з померлим на момент смерті.

Отримання такої інформації здійснюється шляхом письмового запиту нотаріуса до компетентних органів.

👉Запити щодо реєстрації місця проживання мешканців Сартанської територіальної громади, нотаріус або спадкоємець може надіслати на електронну пошту відділу з питань надання адміністративних послуг vnap@sa.gov.ua.