Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з HowardGBUFFETTFoundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM

Дата: 20.02.2024 10:24

У м. Київ відбулася видача гуманітарної допомоги від міжнародних благодійників Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) для мешканців Сартанської громади.

Кожен набір містив усі необхідні продукти для кожного мешканця.

Ми хочемо щиро подякувати нашим партнерам Global Empowerment Mission Ukraine, які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM за цю благородну справу. Наша спільна робота доводить, що разом ми здатні зробити більше, допомагаючи тим, хто потребує нашої допомоги найбільше.

Працюємо й далі, надіючись на подальшу співпрацю та підтримку!