“Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни… Два роки болю, відчаю, незламності та сили!”

Дата: 22.02.2024 11:18

Сьогодні, під таким гаслом, «Сартанський ліцей ім. Героя України Бойка В.С» під керівництвом директора ліцею Тетяни ШКУРИНСЬКОЇ, провели захід до роковин вторгнення рф на територію України.Фото без опису

У заході взяли участь керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, заступник керівника Сартанської військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС, начальник управління з гуманітарних питань Олена САВЧЕНКО, начальник відділу освіти Марія КУШНАРЬОВА, спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту, Олександра АМПІЛОГОВА. .

Олександр КУРКЧИ зазначив, що війна, яку розв’язала росія, триває вже 10 років, наша країна мужньо протистоїть ворогу. Кожного дня, кожен громадянин України робить все можливе, аби перемогти ворога. І наша країна, обов’язково розквітне!

Присутні, хвилиною мовчання, вшанували пам’ять Героїв, захисників, волонтерів, мирних мешканців, дітей, які стали жертвами агресії ворога та полягли в цій війні цій жорстокій війні, згадали події, які відбувались 24 лютого.

Війна - біль кожного українця!

🇺🇦Щодня ми схиляємо голови у скорботі та згадуємо усіх безневинних!

Ніколи не пробачимо та ніколи не забудемо!

🇺🇦Слава Україні!

🇺🇦Героям Слава!