Участь у відеоконференції організованої Донецькою обласною державною адміністрацією під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойко.

Дата: 07.03.2024 12:19

Фото без описуСьогодні, 7 березня, заступник керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС та т.в.о. начальника відділу у справах сім ї, молоді та спорту управління з гуманітарних питань Сартанської ВЦА Олександр ЛАУКЕНБЕРГ взяли часть у онлайн відеоконференції організованої Донецькою обласною державною адміністрацією під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойко.

На нараді розглянули питання реалізації програм економічного і соціального розвитку у громадах області з розділу «Фізична культура і спорт» у 2023 році; підсумки формування звітності за 2023 рік за формою № 2-ФК; підсумки формування статистичної звітності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відомств, громадських фізкультурно-спортивних організацій, територіальних громад за формами № 5-ФК (річна), №5-ФК (річна-зведена); про заходи щодо наповнення електронних реєстрів пошкоджених і зруйнованих спортивних споруд; про нове в законодавстві; залучення територіальних громад Донецької області до рухової активності у 2024 році».