Дата: 11.03.2024 14:44

Навесні цього року пройшов VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», у якому учень Сартанського ліцею Галай Володимир посів призове ІІІ місце 🥉. У номінації 9-11 класі було 947 учасників.

Конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» було започатковано у 2018 р. за ініціативи громадської організації «Інноваційні обрії України» та присвячено Шевченківським дням.

🤝Щиро вітаємо Галай Володимира та його керівника Шкуринську Тетяну, учителя української мови та літератури.

Пишаємось нашою талановитою молоддю та досвідченими наставниками!