Робоча нарада!

Дата: 12.03.2024 14:46

Сьогодні, 12 березня, пройшла щотижнева робоча нарада керівника Сартанської ВЦА Олександра КУРКЧИ з керівним складом Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації та директором Сартанського «Сартанського ліцею ім. Героя України Бойка В.С» Тетяною ШКУРИНСЬКОЮ та т.в.о.Директора КЗ «Сартанська мистецька школа» Євгенією Соколовою.

На засіданні обговорили виконання протокольних доручень, а зокрема відкриття Хабу у м. Львів, питання видачі гуманітарної допомоги та проведення заходів для молоді Сартанської громади.

Також проговорили питання бюджету та кадрових змін.

Тетяна ШКУРИНСЬКА та Євгенія СОКОЛОВА доповіли про напрямки своєї діяльності та озвучили проблемні питання, які керівник взяв до відома.

Загалом робоча нарада пройшла результативно, керівники отримали відповіді на запитання, нові рекомендації та доручення на поточний тиждень.

По закінченню, Олександр КУРКЧИ побажав усім плідної роботи та продуктивного тижня!