Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з HowardGBUFFETTFoundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM

Дата: 26.04.2024 15:32

Гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування - це життєво важлива підтримка для людей, які постраждали від війни!

👨‍👩‍👧‍👦У м. Київ, мешканці Сартанської громади, які мають статус ВПО отримали гуманітарну допомогу від міжнародних благодійників Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).

🤝Вчергове висловлюємо слова щирої подяки партнерам Global Empowerment Mission Ukraine, які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM за цю необхідну допомогу!

Ваша підтримка дає нам сили йти далі та вірити в майбутнє.