Дата: 08.05.2024 22:38

Сьогодні, 8 травня, до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр Куркчи та голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Воробйова разом із працівниками та мешканцями Маріупольського району вшанували пам'ять Героїв - ветеранів, які мужньо захищали рідну землю від фашистської неволі покладанням квітів до пам'ятного знаку.

До вшанування пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років приєднались уповноваженні особи Сартанської ВЦА в різних містах України!

Ми віддаємо шану всім полеглим у тій страшній війні!