Дата: 09.05.2024 22:44

Шановні друзі! Запрошуємо вас на захоплюючий розважальний захід з нагоди дня вишиванки: "Вишиванка - свято української душі", що відбудеться у місті Києві 11 травня 2024 року об 11:00. Цей захід призначений спеціально для дітей, які матимуть можливість весело провести час та дізнатися більше про українську традиційну вишивку. Захід проводиться в рамках міжнародного освітянського проєкту "Успішне покоління", що фінансується Фондом співпраці в галузі розвитку та гуманітарної допомоги. Не пропустіть цю чудову можливість долучитися до нашого заходу! Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефонами: +380667976739 - Наталія +380963056946 - Тетяна Чекаємо на всіх маленьких гостей у святкових вишиванках для цікавих і захоплюючих розваг!