Гуманітарна допомога від Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з HowardGBUFFETTFoundation (HGBF), яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM

Дата: 10.05.2024 12:49

Фото без описуУ місті Київ, мешканці Сартанської громади, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, отримали гуманітарну допомогу від міжнародних благодійників Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), які працюють у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF).

📦Допомога включала продуктові набори, які містили: борошно, цукор, макаронні вироби, крупи та ін. необхідні для кожного мешканця продукти.

Ця допомога є важливою для мешканців Сартанської громади, які через війну змушені були залишити свої домівки та шукати прихисток в інших містах України.

🤝Від імені всієї Сартанської громади висловлюємо щиру подяку надійним друзям Global Empowerment Mission Ukraine, які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM.

🤝Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Разом прямуємо до перемоги!