З Днем вишиванки!

Дата: 16.05.2024 09:54

Фото без описуШановні мешканці Сартанської громади!

Від щирого серця вітаю вас з чудовим святом – з Днем вишиванки!

Це свято несе в собі глибокий сенс, адже вишиванка – це не просто одяг, це символ нашої багатої історії, культури та національної ідентичності. Вона єднає нас та робить сильнішими та стійкішими перед будь-якими викликами! Вишиванка – це потужний символ єднання та нашої боротьби за свободу та незалежність. Це оберіг, який передається з покоління в покоління, зберігаючи тепло наших предків, їхню мудрість та любов до України.

Сьогодні, коли наша країна переживає складні часи, а ворог намагається нас роз’єднати, наша стійкість є особливо важливою. Вишиванка – це те, що об'єднує нас, робить нас одним цілим народом.

Давайте разом збережемо цю чудову традицію, адже вона є частиною нашої душі, нашої історії та нашого майбутнього.

Нехай кожен день буде наповнений радістю, миром та любов'ю до України!

З повагою,

Керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації,