"ВИШИВКА – САКРАЛЬНІ СИМВОЛИ КРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»

Дата: 16.05.2024 19:56

У цей святковий Міжнародний день Вишиванки, який святкують понад 60 країн світу, Сартанською ВЦА було проведено чудовий захід на Базі Центру підтримки ВПО Маріупольського району «Серце Сходу» у м. Дніпро "ВИШИВКА – САКРАЛЬНІ СИМВОЛИ КРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ».

Керівник Сартанської селищної ВЦА Олександр Куркчи привітав усіх, хто приєднався онлайн і офлайн до святкування та зазначив про важливість вишиванки як символу української ідентичності! На святі також були присутні заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Донецької області Павло ШТЕПКА, заступник керівника Сартанської ВЦА Юлія ПАНДАС та заступник керівника Сартанської ВЦА Микола ПОБОЙНИЙ та співробітники Сартанської ВЦА.

Захід відбувся в атмосфері єдності. Під час святкування присутнім розповіли про історію виникнення свята Дня вишиванки, про символіку української вишивки, про значення її кольорів та візерунків.

Особливо цікавою та захоплюючою стала частина заходу, де учасники мали змогу побувати у ролі модельєрів.

Цікаві ідеї, щирі емоції та командна робота - все це наповнило цю частину заходу творчою атмосферою та незабутніми враженнями!

Не обійшлося й без майстер-класів, де всі охочі могли навчитися вишивати традиційними українськими візерунками.

Атмосфера єднання та щирої любові до української культури панувала протягом усього заходу.