Громадські консультації щодо перейменування населених пунктів, вулиць та провулків на території Сартанської селищної територіальної громади Маріупольського району Донецької області

Дата: 20.05.2024 10:56

Увага!

Відповідно до Закону України « Про засудження та заборону  пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Рішення Комісії  з розгляду питань засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації від 24.04.2024 «Про початок проведення громадського обговорення у формі електронної консультації щодо перейменування об’єктів топонімії на території Сартанської селищної територіальної громади».  Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація повідомляє  про проведення громадських консультацій у формі електронної консультації щодо перейменування населених пунктів, вулиць, провулків населених пунктів Сартанської селищної територіальної   громади Маріупольського району Донецької області, назви яких містять або можуть містити символіку російської імперської політики, яке триватиме протягом 30 днів від дати публікування цього оголошення.

З метою приведення назв об’єктів топонімії населених пунктів відповідно до Закону України « Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії»,  Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація запрошує долучитись мешканців та громадськість Сартанської селищної територіальної   громади до громадських консультацій у формі електронної консультації, розглянувши запропоновані пропозиції нових назв об’єктів топонімії населених пунктів громади або надати свої пропозиції щодо назв населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів громади.

Громадські консультації у формі електронної консультації також проводитиметься за допомогою Google-форм мешканцями громади з метою залучення більшої кількості мешканців Сартанської селищної територіальної громади, розміщених по усій території України та за її межами, через збройну агресію російської федерації та тимчасову окупацію населених пунктів Сартанської селищної територіальної громади.

Участь у громадській консультації у формі електронної консультації можуть брати участь як фізичні, так й юридичні особи.

Google-форми нових назв об’єктів топонімії населених пунктів Сартанської селищної територіальної громади Маріупольського району Донецької області ( населених пунктів (сіл), вулиць, провулків), що пропонуються для електронної консультації, доступні за посиланням: http://surl.li/ttzpw

Пропозиції та зауваження учасників електронної консультації надсилаються в письмовій формі на електронну адресу Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області: ___________ із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного номера телефона, електронної адреси(за наявності), реєстрація місця проживання(за паспортом), фактичного проживання(перебування) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення.

!! Анонімні пропозиції та зауваження не реєструються і не розглядаються.

Результати громадських консультацій у формі електронної консультації будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозиції (зауважень).

За консультаціями з питань, що винесені на обговорення, звертатися за номером 0800 33 25 20