Дата: 23.05.2024 14:48

Фото без описуМи ВІДКРИЛИСЬ ДЛЯ ВАС!

Сьогодні, 23 травня, відбулось ВІДКРИТТЯ ТА СТАРТ ДІЯЛЬНОСТІ МУЛЬТІФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ВПО Маріупольського району " СЕРЦЕ СХОДУ" !

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, важливо зазначити, що цей простір безбар'єрний, інклюзивний та повністю орієнтований на ваші пропозиції та потреби - це місце, де ви знайдете розуміння та підтримку!

І сьогодні,на офіційне відкриття прибули: заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу соціальних програм Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації Ольга БОНДАРЕНКО, голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія ВОРОБЙОВА, керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, в.о. Мангушського селищного голови Володимир МАТЯШ, заступник голови Нікольської селищної ради Тетяна МАРТИЩЕНКО, заступник керівника Сартанської ВЦА Юлія ПАНДАС, заступник керівника Сартанської ВЦА Микола ПОБОЙНИЙ, начальник відділу архітектури, містобудування та землевпорядкування – головний архітектор Микола ЗАЄЦЬ, начальник управління будівництва та комунального господарства Сартанської ВЦА Микола КРАСІКОВ, виконавчий директор БО БФ "Карітас-Львів УГКЦ" Василь ЗЕЛЕНКО та команда надавача послуги життєстійкості.

співробітники Сартанської ВЦА та, щонайважливіше, мешканці Маріупольского Району!

☝️Важливо зазначити, що сьогодні наш центр є унікальним, він не тільки продовжує концепцію надання послуг гуманітарної, юридичної та соціальної підтримки, а також з 1 травня, 2024 року, ми готові для:

- надання першої психологічної допомоги,

- консультацій із соціальним фахівцем для подальшого перенаправлення людини до потрібних служб і організацій,

- індивідуальних консультацій психолога, а також

- можливість відвідувати групові заняття із психосоціальної підтримки.

Наш Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської.

Вас тут зустріне дружня, в атмосфері підтримки та любові команда професійних надавачів послуг:

Назарій ПЕТРІВ - соціальний менеджер; Тетяна ЧЕРНОУС - фахівець із соціальної роботи; Олена ЛЕШКЕВИЧ – психолог.

Тут є місце для кожної та для кожного!

☝️Одночасно ми зазначаємо, що як і всі відкриті у містах України центри підтримки ВПО Маріупольського району «Серце Сходу», продовжує концепцію:

- Надання гуманітарної допомоги вразливим категоріям громадян

- Залучення закладів охорони здоров’я до надання первинних консультацій

- Залучення провайдерів послуг державного сектору – Пенсійний фонд, Служби зайнятості, юридичне консультування, тощо

- Роботу з дітьми, молоддю (організація простору безпеки та розвитку з елементами арт – терапевтичних засобів, ігрової терапії)

- Для родин з дітьми - організація клубів за інтересами, зокрема батьківських сімейних клубів , тощо

- Проведення культурно- мистецьких , просвітницьких заходів

☺️Шановні громадяни, у центрі "Серце Сходу" на вас чекають:

Наш Центр є унікальним прикладом для України про те, як релокована громада може не тільки створювати відповідні послуги та залучати партнерів в приймаючих громадах, а ще і реалізовувати важливі державні проєкти та ініціативи в частині надання психосоціальних послуг та послуг підтримки постраждалого населення.

Наш Центр "Серце Сходу" - це місце, де ВПО знайдуть розуміння, підтримку, нових друзів та відчуття єднання.

🥰 Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до створення центру "Серце Сходу"!

Разом ми можемо подолати будь-які труднощі!

Шановні мешканці Сартанської громади!

⁉️Якщо у вас з’явились додаткові питання, ми завжди відкриті до діалогу:

Звертайтесь за номером:

📞0671890007