Дата: 25.05.2024 13:14

Керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ взяв участь у благодійному фестивалі грецько-української культури «Панаїр».

25 травня 2024 року на території ВДНГ у Києві вперше відбувся благодійний фестиваль грецько-української культури «Панаїр». На цей захід зібралися греки з усіх куточків України, щоб відсвяткувати це свято за давніми традиціями та познайомити всіх з унікальною культурою приазовських греків.

Фестиваль «Панаїр» продовжує відігравати важливу роль у житті грецьких громад, надаючи можливість поспілкуватися з близькими та зберегти зв’язок з давніми традиціями і культурною спадщиною.