Дата: 28.05.2024 13:17

Фото без опису☝Шановні мешканці Сартанської громади!

Запрошуємо вас на 12 засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області яке відбудеться:

📅29.05.2024 о 12 годині за посиланням: https://meet.google.com/zfu-oiig-hmo

На засіданні буде обговорено:

➖ реалізація експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2023 року №1049;

➖ хід підготовки та початок проведення оздоровчо - відпочинкової кампанії дітей Сартанської селищної територіальної громади у 2024 році;

➖ діяльність, направлену на оцінку потреб Захисників / Захисниць України та членів родин померлих(загиблих) Захисників України та їх задовільнення ( також із звітом по виконанню Комплексної програми соціального захисту та підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Сартанської селищної територіальної громади на 2024–2025 роки )

➖ порядок повідомлення пенсіонерами про зміни, які впливають на розмір та виплату пенсії;

➖ звітування про діяльність Ради з питань ВПО при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області. Плани роботи на 2024 рік.

☝Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у засіданні та поставити свої запитання.

З повагою,

Координаційний центр підтримки цивільного населення!