Привітання керівника Сартанської громади Олександра КУРКЧИ з Днем Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 11:02

Дорогі учні, шановні батьки та вчителі Сартанської громади!

Від щирого серця вітаю вас з чудовим святом – з Днем Останнього дзвоника!

Цей день завжди хвилюючий та урочистий, адже він знаменує собою завершення одного навчального року та початок нового, не менш цікавого та насиченого подіями шляху.

В умовах війни - День останнього дзвоника має особливе значення, адже незважаючи на всі труднощі, наші діти продовжували навчатися, демонструючи неймовірну стійкість та прагнення до знань.

Я щиро дякую всім, хто доклав зусиль для того, щоб навчальний процес не зупинився, навіть в таких складних умовах. Це вчителі, які самовіддано виконували свою роботу, батьки, які підтримували своїх дітей, та самі учні, які продемонстрували неабияку силу духу та прагнення до перемоги.

Вірю, що наші діти стануть гідними спадкоємцями нашої квітучої країни, які збудують краще майбутнє для себе та своїх нащадків.

Ще раз вітаю всіх з Днем Останнього дзвоника!

Бажаю всім міцного здоров'я, мирного неба над головою, успіхів у навчанні та праці, та найголовніше – Перемоги!

🇺🇦 Слава Україні!

🇺🇦 Героям Слава!

З повагою, Олександр КУРКЧИ!