Робоча нарада

Дата: 10.06.2024 14:06

Фото без опису10 червня 2024 року під керівництвом   Олександра КУРКЧИ, керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації, відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів. На порядку денному обговорили   низку ключових питань, що стосуються жителів Сартанської громади, зокрема:

•  робота мультифункціонального Центру підтримки ВПО Маріупольського району "СЕРЦЕ СХОДУ" у м Львів;

•  організація оздоровлення та відпочинку для мешканців Сартанської громади, а саме : відпочинок та оздоровлення у таборі   для дітей віком від 6 до 18 років;   відпочинок осіб похилого віку  та сімей з дітьми;  соціальна, психологічна підтримка та оздоровчі  послуги для Захисників/Захисниць України  а також для членів їх родин;
•  питання щодо проведень закупівель;
•  надання гуманітарної допомоги мешканцям Сартанської громади, які мають статус ВПО.

Зустріч завершилася звітами керівників структурних підрозділів про свою роботу та чіткими дорученнями від керівника Сартанської ВЦА Олександра КУРКЧИ!

Впевнено тримаємо курс  на Перемогу та єднаємось заради спільної мети. Разом - Сила!