Сартанська громада з глибокою повагою та щирою вдячністю висловлює свою підтримку всім військовослужбовцям!

Дата: 16.06.2024 13:29

👨‍👩‍👧‍👦До Дня Батька, мешканці Сартанської громади об'єдналися, щоб підтримати своїх мужніх захисників – батьків-військовослужбовців. Громадяни долучилися до створення листів, оберегів, малюнків та листівок для наших Захисників. Кожен виріб був наповнений щирими побажаннями міцного здоров'я, незламної волі, швидкої Перемоги та щасливого повернення до своїх родин. Це все є свідченням єднання та незламності нашого народу, це символ віри у Перемогу та щирої любові до своїх батьків, які з ризиком для життя захищають нашу землю.

🙏Ми віримо, що завдяки єднанню та незламності нашого народу, ворог буде знищений, а наші захисники повернуться до своїх родин!

🇺🇦Слава Україні!

🇺🇦Героям слава!