Пам'ять єднає "Сімейна спартакіада" на честь Героя України Дмитра Церахто!

Дата: 23.06.2024 23:10

Пам'ять єднає "Сімейна спартакіада" на честь Героя України Дмитра Церахто!

Сьогодні, 22 червня, в м. Київ, в парку "Наталка" на Оболонській набережній, відбувся урочистий захід організований Сартанською ВЦА - "Сімейна спартакіада, присвячена Герою України Дмитру Церахто», в якій взяли участь родини громад Маріупольського району, Мангушської та Нікольської громад. На заході були присутні родина Героя України Дмитра ЦЕРАХТО, Федерація грецьких товариств України та близькі

Дмитра.

Захід розпочався з привітань, які передав керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ!

Важливо зазначити, що саме сьогодні Дмитро міг би святкувати свій 27 день народження, але нажаль клята війна забрала його життя. Він боровся задля того, щоб ми з вами могли жити вільними, щоб наші діти не знали жахіть війни.

Спартакіада стала не просто спортивним заходом, вона пройшла в атмосфері справжніх емоцій і вшануванні пам’яті Дмитра. Учасники змагалися в динамічних естафетах та конкурсах! Але для кожного головним було не лише здобути перемогу, а й об'єднатися та згадати про подвиг Героя та висловити йому свою шану.

Цей захід став ще одним символом пам'яті та шани до нашого Героя України Дмитра Церахто та всіх загиблих воїнів!

Слава Україні!