📆Сьогодні, 25 березня, під головуванням заступника керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Юлії ПАНДАС пройшло 10 засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області.

На засідання було винесено й обговорено важливі питання а саме:

соціальний захист та якість надання соціальних послуг в Сартанській ВЦА за І квартал 2024 року, нові соціальні сервіси та перспективи; виклики та шляхи їх подолання під час дії воєнного стану в контексті «Внутрішньо переміщені особи та громада: соціальне житло та задовільнення житлових потреб громадян»;

відродження економіки Сартанської громади після деокупації;

нові послуги та можливості , звітування про діяльність Управління Пенсійного Фонду України.

☝️Шановні мешканці Сартанської громади!

Стежити за новинами Координаційного центру підтримки можна в соціальних мережах на офіційній сторінці Координаційного центру підтримки цивільного населення - Сартанської ВЦА за посиланням - http://surl.li/mmdns.

Слідкуйте за новинами та приєднутесь до обговорення на наступному засіданні КЦ!