Четверте засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації

Сьогодні, 29 вересня, під головуванням заступника керівника Сартанської військо-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС пройшло четверте засідання координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації.

На засіданні було винесено та обговорено наступні питання:

- відродження економіки Сартанської громади після деокупації

- послуги для роботодавців, реалізація активних державних програм служби зайнятості, спрямованих на збереження існуючих та створення нових робочих місць

- доступ до послуг Пенсійного Фонду мешканцям Маріупольського району

Членами Координаційного Центру також було обговорено виділення житла ВПО або компенсація за найм житла, заслухано інформацію щодо доступу до послуг Пенсійного Фонду України мешканцям Сартанської громади, а також про зайнятість населення.

☝️ За результатами розгляду питань порядку денного, членами Координаційного центру були детально обговорені зазначені питання та прийняті відповідні рішення.

🇺🇦 Працюємо й надалі заради перемоги!