Фото без опису📆19 квітня 2024 року, під головуванням заступника керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Юлія Пандас відбулося 11 засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області.

☝️Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань, які стосуються життя громади:

➖ стан реалізації ветеранської політики в області;

➖ проблемні питання щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна мешканців Сартанської громади внаслідок військової агресії російської федерації. Стан ведення РПЗП (реєстр пошкодженого та знищеного майна);

➖ підтримка від держави для створення або розширення бізнесу»

оцифрування документів про трудову діяльність

➖ Голова Ради ВПО Ігор БОГДАН прозвітував про діяльність Ради з питань ВПО при Сартанській селищній військово –цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області. Плани роботи на 2024 рік.

☝️Важливо зазначити, що на засіданні були присутні не лише представники влади, але й активні жителі громади. Це дало можливість людям висловити свої проблеми та пропозиції, а також взяти участь у вирішенні важливих питань, які стосуються їхнього життя.