Четверте засідання Ради з питань ВПО при Сартанській селищній ВЦА  Маріупольського району  Донецької області

Сьогодні, 3 травня, під головуванням голови Ради ВПО Ігоря БОГДАНА, пройшло  4 засідання Ради з питань ВПО при Сартанській селищній ВЦА  Маріупольського району  Донецької області. На засіданні  також були присутні керівник Сартанської селищної ВЦА – Олександр КУРКЧИ та заступник керівника Сартанської ВЦА - Юлія ПАНДАС.

На сьогоднішній нараді було представлено нового секретаря Ради ВПО – Тетяну ХАДЖИНОВУ.Члени Ради ВПО висловили їй свою підтримку та побажали успіхів у роботі.
Далі, по порядку денному,  всі присутні  заслухали інформацію про діяльність уповноважоного Верховної Ради України у Донецькій області; початок оздоровчої компанії при Сартанській  ВЦА;   роботу відділу молоді та спорту при Сартанській  ВЦА; роз’яснення щодо зміни ЗУ «Про мобілізацію».
Детально ознайомитись з презентаціями  можна нижче!

В кінці наради, керівник Сартанської   ВЦА   Олександр КУРКЧИ привітав усіх присутніх з наступаючим Великоднем та побажав всім затишку та скорішої Перемоги!

Рада ВПО продовжує свою роботу, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб!

діяльність уповноважоного Верховної Ради України у Донецькій області

початок оздоровчої компанії при Сартанській ВЦА