12 засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області

1️⃣2️⃣ засідання Координаційного Центу Сартанської громади: про запуск пілотного проєкту Послуги Життєстійкості у м. Львів, про широкий спектр можливостей оздоровлення та відпочинку, висновки та розбудова подальших дій!

Сьогодні, 29 травня 2024 року, під головуванням заступника керівника Сартанської військо-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС пройшло 12 засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації.

Всі питання порядку денного є важливими та актуальними для мешканців нашої громади:

• реалізація експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2023 року №1049;

• хід підготовки та початок проведення оздоровчо - відпочинкової кампанії дітей Сартанської селищної територіальної громади у 2024 році; робота Відділу соціального захисту населення Сартанської ВЦА з Захисниками /Захисницями України та членами родин померлих(загиблих) Захисників України, у доповіді було представлено оцінка потреб військовослужбовців та їх сімей на 2024–2025 роки;

• порядок повідомлення пенсіонерами про зміни, які впливають на розмір та виплату пенсії;

• діяльність Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області.

Важливо, що для можливості комунікації та координації дій в засіданні цього разу були присутні: керівник Сартанської ВЦА Олександр КУРКЧИ, Голова Ради з питань ВПО при Донецької області, радниця патронатної служби голови облдержадміністрації Тамара ЛУК’ЯНЧУК , регіональна координаторка Донецької облдержадміністрації з реалізації національної програми ментального здоров'я «Ти як?» Ілона КИСЛИЦЬКА, заступник начальника управління - начальник відділу с питань внутрішньо переміщених осіб Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Ольга БОНДАРЕНКО, головний спеціаліст Відділу організації оздоровлення та відпочинку, санаторно-курортного лікування Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Дмитро ПАВЛЮЧЕНКО; т.в.о. начальника управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації Інна СТАРОСТІНА, начальник відділу управління персоналом та організаційної діяльності Маріупольської районної державної адміністрації Наталія ВИБОРНОВА, Рада ВПО Сартанської громади, представники та уповноважені особи громад Маріупольського району Донецької області, наші партнери, які підтримують громаду протягом багатьох років:представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру, представники Управління Верховного Комісара Організації Об’єднаних Націй ( УВКБ ООН), представники некомерційної гуманітарної організації Project HOPE в Україні, представники МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КАРІТАС УКРАЇНИ" та мешканці громад Маріупольського району.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

"ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ"

ДІЯЛЬНІСТЬ, НАПРАВЛЕНА НА ОЦІНКУ ПОТРЕБ ЗАХИСНИКІВ / ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИТА ЧЛЕНІВ РОДИН ПОМЕРЛИХ (ЗАГИБЛИХ) ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ЇХ ЗАДОВІЛЬНЕННЯ

ХІД ПІДГОТОВКИ ТА ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО -ВІДПОЧИНКОВОЇ КОМПАНІЇ ДІТЕЙ САРТАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У 2024 РОЦІ