Друге засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації

📅10 серпня 2023 року, в режимі онлайн, пройшло друге засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації.

На засіданні були присутні: заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу соціальних програм БОНДАРЕНКО Ольга, в.о. начальника відділу обслуговування громадян № 17 (Сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України СТАКАН Катерина , в.о. директора Маріупольського міського центру зайнятості ВАКУЛИК Дар’я, юрист, член ГО «Маріупольська асоціація жінок «БЕРЕГИНЯ» РУДКОВСЬКИЙ Андрій, в. о. завідувача відділення денного центру соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Центру соціально - психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі у Приморському районі ЦСС ОМР (в. о. завідувача ВДЦСПДОПДННОС ЦСПДОПДННОС У Приморському районі ЦСС ОМР) БОЙКО Олена , фахівці з мобілізації громад ПРООН КАРЕЛІН Михайло та СКВОРЦОВ Олексій, голова БО "БФ" Діалог Громад" МАГДАЛИЦЬ Олександр, медичний асистент Дніпропетровської Запорізької, Донецької областей PROGECT HOPE ДІВНІЧ Юлія.

☝️Під час другого засідання з персональним складом Координаційного центру були обговорені наступні питання:

🔹 Про узгодження Плану роботи КЦ;

🔹 Про першочергові дії та потреби для відновлення діяльності та надання медичних послуг в громаді після деокупації;

🔹 Про проблемні питання щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об'єкти нерухомого майна мешканців Сартанської громади внаслідок військової агресії російської федерації, стан ведення РПЗП ( реєстр пошкодженого та знищеного майна);

🔹 Обговорено пропозиції, рекомендації напрямів співпраці за результатами розгляду питань порядку денного.

Партнери поділилися інформацією щодо питання евакуації населення та організації заходів медичної сфери.

Також, згідно з порядком денним, членами координаційного центру було обговорено пропозиції, рекомендації, напрями співпраці за результатами розгляду питань порядку денного.

Наступне засідання Координаційного центру планується 25 серпня.