За січень 65 родин Сартанської громади, які проживають на підконтрольній території України та мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу

Дата: 03.02.2023 14:29

🤝Завдяки підтримці ТОВ "Нова пошта", за січень 65 родин Сартанської громади, які проживають на підконтрольній території України та мають статус ВПО, отримали гуманітарну допомогу, яка містила в собі продуктові та гігієнічні набори, а також усі необхідні для переселенців речі.

🤝Сартанська ВЦА щиро дякує #NovaPoshtaGumanitarian за злагоджену роботу та надану можливість допомагати жителям нашої громади, які опинились у складних життєвих обставинах.

‼️Нагадуємо!

Працює єдина гаряча лінія Сартанської громади, на яку громадяни можуть звернутися за отриманням допомоги.

Телефон гарячої лінії:

📞 0800 33 25 20

Дзвінки з мобільного – безкоштовні.

☝️Також Ви можете подати свої звернення через портал "Контакт-центр Сартанської громади"

👉 http://kc.sartanska-hromada.gov.ua