Завдяки співпраці з Новою проштою, з 1 лютого по 10 березня 90 переселенців Сартанської громади отримали гуманітарні набори

Дата: 13.03.2023 11:42

☝Продовжуємо допомагати мешканцям Сартанської громади, які проживають на підконтрольній території України та мають статус ВПО!

👨‍👩‍👧‍👦З 1 лютого по 10 березня 90 переселенців Сартанської громади отримали гуманітарні набори, до складу яких увійшли: продукти харчування, гігієна, дитяче харчування та памперси, постільна білизна, подушки та памперси для дорослих.

📦Відправка наборів стала можливою, завдяки нашому постійному партнерові – #NovaPoshtaGumanitarian, яка безкоштовно доставила гуманітарні посилки для внутрішньо переміщених осіб в різні куточки України.

🤝Щиро дякуємо #NovaPoshtaGumanitarian за підтримку та можливість відправляти гуманітарну допомогу безкоштовно. За непохитну допомогу мешканцям Сартанської громади!

💙💛Працюємо і не зупиняємось!

💙💛Все буде-Україна!